Klijai

FLOOR FIX

Klijai grindų dangoms

PRIVALUMAI

TINKA KLIJUOTI ANT ŠILDOMŲ GRINDŲ
 • eLASTINGI
 • multifunkcianalus
 • ATSPARUS VANDENIUI
 • ypač stiprus sukibimas
 • SILPNO KVAPO
 • BE TIRPIKLIŲ
 • NEPAVOJINGAS APLINKAI IR ŽMOGAUS SVEIKATAI

Paskirtis

Tai multifunkcionalūs dispersiniai, klijai puikiai klijuojantys įvairias
grindų dangas, prie betono, medžio, MDP, MPP. Galima klijuoti ant šildomų grindų! Pasižymi: labai gera adhezija, atsparumu vandeniui (drėgmei), be tirpiklių. Klijai puikiai tepasi, užtikrina gerą lipnumą ir stiprų sukibimą su
įgeriančių paviršių: visų rūšių ruloninių PVCh dangų; chlorvinilinių dangų su
įv. pagrindais; tekstilinių grindų dangų su pagerintais (poroloniniais, guminiais, viniliniais ir kt.) pagrindais; kiliminių dangų su įvairiais pagrindais; natūralaus linoleumo dangų.

Paviršių paruošimas.

Klijuojami paviršiai turi būti stiprūs, lygūs, sausi ir švarūs. Nuo paviršiaus turi būti pašalintos dulkės, nešvarumai, riebalų dėmės bei kiti teršalai. Prieš klijuojant ant mineralinių paviršių, rekomenduojama gruntuoti specialiu gruntu „SPECIAL“, kuris pagerina klijų adheziją prie pagrindo bei neleidžia klijams per greitai išdžiūti. Jei paviršius turi įtrūkimus, juos prieš klijuojant užsandarinti.

Klijavimas.

Prieš naudojimą išmaišyti! Klijai yra paruošti naudojimui, bet kokie priedai gali visiškai pakeisti klijų klijuojamąsias savybes. Klijuoti ant mineralinio paviršiaus galima tik betonui visiškai išdžiūvus. Klijai gali būti užtepami rankiniu būdu, įvairaus tipo klijų mentelėmis (rekomenduojama A2 arba B1 tipai). Aplinkos parametrai (temperatūra ir drėgmė) labai įtakoja klijų džiūvimo laiką. Esant aukštesnei temperatūrai ir mažai drėgmei, klijai džiūsta greičiau. Užtepus klijus, būtinai leisti jiems padžiūti ne trumpiau kaip 10 min. Atviras išlaikymo laikas yra ne daugiau nei 20 min, todėl per šį laiką turi būti prispausta danga. Prispaudžiant dangą reikia įsitikinti, ar neliko oro burbulų. Jei liko, reikia išspausti juos
trinant, voluojant.  Rekomenduojama papildomai patikrinti praėjus pusvalandžiui
po klijavimo, tada dar galima koreguoti dangą, ypatingai atkreipti dėmesį į
sujungimus. Jei danga turi didelius vidinius įtempimus ir yra linkusi riestis, reikia ją papildomai pritrinti ir prispausti svoriais 24-ioms valandoms.
Rekomenduojamos darbo sąlygos: patalpos temperatūra +18 °C. Prieš klijuojant
dangą reikia leisti jai aklimatizuotis patalpoje. Negalima klijuoti, kai
aplinkos temperatūra žemesnė nei +10 °C. Naudotus įrankius ir
tarą galima išplauti šiltu vandeniu įpylus ploviklio.

Išeiga.

Klijų sąnaudos 2,5–5,0 m2/kg.
Išeiga priklauso nuo klijuojamos dangos pagrindo, paviršiaus paruošimo,
klijavimo metodo, naudojamos klijų užnešimo mentelės tipo. Laikymo sąlygos.

Laikyti sandariai uždarytoje taroje nuo +5 °C iki +30 °C temperatūroje. Saugoti, kad
neužšaltų! Darbų sauga. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. PATEKUS
ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens.

 

Pakuotė: 1 kg; 4.5 kg; 14 kg

 

ĮST 302426172-01

CORK FIX

Kamštinės dangos klijai

PRIVALUMAI

TINKA KLIJUOTI ANT ŠILDOMŲ GRINDŲ
 • eLASTINGI
 • ATSPARUS VANDENIUI
 • stiprus PRADINIS sukibimas
 • SILPNO KVAPO
 • BE TIRPIKLIŲ
 • NEPAVOJINGAS APLINKAI IR ŽMOGAUS SVEIKATAI

Paskirtis

Skirti klijuoti kamštinėms plytelėms ir ruloninėms dangoms ant mineralinių ir medinių paviršių. Klijai pasižymi geru lipnumu, stiprumu ir atsparumu vandeniui.

Naudojimas.

Klijuojami paviršiai turi būti stiprūs, lygūs, sausi ir švarūs. Prieš klijuojant, paviršių rekomenduojama  gruntuoti gruntu „SPECIAL“ taip užtikrinamas stipriausias suklijavimas. Prieš naudojimą išmaišyti! Klijai gali būti užtepami rankiniu būdu įvairaus tipo klijų mentelėmis, teptukais.  Norint gauti stipresnį suklijavimą, reikia naudoti dvipusį dengimą. Rekomenduojama klijus užtepti lygia mentele, po to dantyta mentele tolygiai juos paskirstant. Užtepus klijus, būtinai leisti jiems padžiūti ne trumpiau kaip 5 min. Atviras išlaikymo laikas yra ne daugiau nei 15 min, todėl per šį laiką turi būti prispausta danga. Rekomenduojamos darbo sąlygos: patalpos temperatūra (20±3) °C. Prieš klijuojant dangą, reikia leisti jai aklimatizuotis patalpoje. Negalima klijuoti, kai aplinkos temperatūra žemesnė nei +10 °C. Naudotus įrankius ir tarą galima išplauti šiltu vandeniu įpylus ploviklio. Išeiga.

Klijų sąnaudos 4,0–5,0 m2/kg. Išeiga labai priklauso nuo klijuojamos dangos pagrindo,  paviršiaus paruošimo, klijavimo metodo, naudojamos klijų užnešimo mentelės tipo. Laikymo sąlygos. Laikyti sandariai uždarytoje taroje nuo +5 °C iki +30 °C temperatūroje. Saugoti, kad neužšaltų! Darbų sauga.

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens.


Pakuotė: 1 kg;  5 kg


ĮST 302426172-01

POLISTIREN FIX

Klijai polistireniniam putplasčiui

PRIVALUMAI

ATSPARUS VANDENIUI /DRĖGMEI
STIPRUS PIRMINIS SUKIBIMAS
 • PUIKI ADHEZIJA (SUKIBIMAS SU PAVIRŠIUMI)
 • GREITAI DŽIŪSTA
 • SILPNO KVAPO
 • NEPAVOJINGAS APLINKAI IR ŽMOGAUS SVEIKATAI

Paskirtis.

Klijai POLISTIRENINIAM PUTPLASČIUI– skirti polistireninio putplasčio
dekoratyvinių plytelių bei apšiltinimo plokščių klijavimui prie betoninių ir medinių paviršių, MDP, OSB, MPP plokščių. Dėka didelio pirminio lipnumo, užtenka prispausti klijuojamą detalę, laikyti nereikia! 

Naudojimas.

Klijuojami paviršiai turi būti sausi ir švarūs. Stipriausias
suklijavimas gaunamas betoninius paviršius gruntuojant su „GRUNTAS ULTRA“. Klijai gali būti užtepami rankiniu būdu įvairaus tipo mentelėmis bei statybiniais pistoletais.  Rekomenduojamas  klijavimo metodas yra klijus užtepant
keturiuose apdailos plytelių kampuose ir viduryje. Atviras išlaikymo laikas yra ne ilgiau nei 20 min, todėl per šį laiką turi būti užtepti klijai ir prispaustos dekoratyvinės plytelės ar plokštės. Rekomenduojamos darbo sąlygos: patalpos temperatūra (20±3) OC. Negalima klijuoti, kai aplinkos
temperatūra žemesnė nei +100C.

Naudotus įrankius ir tarą galima
išplauti šiltu vandeniu įpylus ploviklio.

Išeiga. Klijų sąnaudos 0,33-0,66 kg/ m2  . Išeiga
labai priklauso nuo  paviršiaus
paruošimo, klijavimo metodo, naudojamos klijų užnešimo mentelės tipo.

Laikymo sąlygos.

Klijus laikyti sandariai uždarytoje taroje nuo +50C iki +300C temperatūroje. Saugoti, kad neužšaltų!

Darbų sauga.

Laikyti vaikams neprieinamoje
vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu.
Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai
padaryti. Toliau plauti akis. PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu
muilo ir vandens.

 

Pakuotė:

1.5 kg;  4 kg; 6.5 kg; 13 kg

 


ĮST 302426172-01

 

TAPET FIX

Klijai stiklo audinio ir sunkiems tapetams

PRIVALUMAI

ypač stiprus sukibimas
 • eLASTINGI
 • paruošti naudoti
 • ATSPARUS VANDENIUI
 • SILPNO KVAPO
 • BE TIRPIKLIŲ
 • NEPAVOJINGAS APLINKAI IR ŽMOGAUS SVEIKATAI

Paskirtis

TAPET FIX – tai dispersiniai klijai skirti stiklo audinio, džiuto, tekstilės, vinilo bei kitų rūšių tapetams klijuoti prie mineralinių ir medinių paviršių, MDP, OSB, MPP plokščių. Tai padidintos adhezijos lengvai tepami klijai, kurie puikiai tinka plaunamiems tapetams.

Naudojimas.
Klijuojami paviršiai turi būti sausi ir švarūs. Jei paviršius yra labai silpnas, porėtas – gruntuoti būtina. Rekomenduojama gruntuoti gruntu „ULTRA“ arba “SPECIAL”. Prieš naudojimą gerai išmaišykite! Klijai užtepami rankiniu būdu įvairaus tipo teptukais ar voleliais ant blogosios tapetų pusės, gerai ištepant kraštus. Leisti klijams įsigerti pagal tapetų gamintojo rekomendacijas arba iškart juos prispausti prie pagrindo (sienų ar lubų). Klijų perteklių nedelsiant nuvalyti švaria, drėgna šluoste. Rekomenduojamos darbo sąlygos: patalpos temperatūra (20±3)°C. Prieš klijuojant tapetus, reikia leisti jiems aklimatizuotis patalpoje. Negalima klijuoti, kai aplinkos temperatūra žemesnė nei +10°C. Naudotus įrankius ir tarą galima išplauti šiltu vandeniu įpylus ploviklio.

Išeiga.

Klijų sąnaudos 0,15–0,20 kg/m2. Išeiga labai priklauso nuo paviršiaus paruošimo, klijavimo metodo, naudojamo klijų užnešimui volelio tipo.
Laikymo sąlygos. Klijus laikyti sandariai uždarytoje taroje nuo +5°C iki +30°C temperatūroje. Saugoti, kad neužšaltų!
Darbų sauga.

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens.

 

 

Pakuotė: 1 kg; 3kg; 5 kg; 10 kg

 

ĮST 302426172-01

PARQUET FIX

Parketo ir grindjuosčių klijai

PRIVALUMAI

MINIMALUS VANDENS KIEKIS
 • eLASTINGI
 • Lengvai naudojami
 • Aukštas galutinis atsparumas
 • SILPNO KVAPO
 • BE TIRPIKLIŲ
 • NEPAVOJINGAS APLINKAI IR ŽMOGAUS SVEIKATAI

Paskirtis

 PARQUET FIX tai PVAc pagrindo su dideliu sausųjų medžiagų kiekiu klijai. Skirti mozaikinio ir blokinio parketo dangų bei grindjuosčių montavimui ant betoninių cementinių, medinių, MDP, MPP paviršių. Nerekomenduojama šildomoms grindims.

Naudojimas. Klijuojami paviršiai turi būti stiprūs, lygūs, sausi ir švarūs. Prieš klijuojant, paviršių rekomenduojama  gruntuoti gruntu „SPECIAL“ taip užtikrinamas stipriausias suklijavimas. Prieš naudojimą išmaišyti! Klijai gali būti užtepami rankiniu būdu įvairaus tipo klijų mentelėmis.  Norint gauti stipresnį suklijavimą, reikia naudoti dvipusį dengimą. Rekomenduojama klijus užtepti lygia mentele, po to dantyta mentele tolygiai juos paskirstant. Užtepus klijus, būtinai leisti jiems padžiūti ne trumpiau kaip 5 min. Atviras išlaikymo laikas yra ne daugiau nei 10 min, todėl per šį laiką turi būti prispausta danga. Rekomenduojamos darbo sąlygos: patalpos temperatūra (20±3) °C. Prieš klijuojant dangą, reikia leisti jai aklimatizuotis patalpoje. Negalima klijuoti, kai aplinkos temperatūra žemesnė nei +10 °C. Naudotus įrankius ir tarą galima išplauti šiltu vandeniu įpylus ploviklio.

Išeiga. Klijų sąnaudos 1,5–3,0 m2/kg. Išeiga labai priklauso nuo klijuojamos dangos pagrindo,  paviršiaus paruošimo, klijavimo metodo, naudojamos klijų užnešimo mentelės tipo.

Laikymo sąlygos. Laikyti sandariai uždarytoje taroje nuo +5 °C iki +30 °C temperatūroje. Saugoti, kad neužšaltų! Darbų sauga.

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens.

Pakuotė: 1 kg;  5 kg; 10 kg

 

ĮST 302426172-01